Miło nam poinformować, że rozpoczynamy współpracę ze Studium aktoRstudio Roma Gąsiorowska oraz Casting’ Art. Działając wspólnie będziemy mogli poszerzyć ofertę warsztatową. Oprócz Ewa Ostrowska-KunertEwa Krzyżanowska-Łepecka i Małgorzata Lipmann swoimi doświadczeniami podzielą się między innymi: Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski, Przemysław Bluszcz, Katarzyna Herman, Maria Seweryn, Aleksandra Popławska, Piotr Głowacki.

“Zapraszamy wszystkich, dla których aktorstwo to pasja, sposób życia i uprawiany zawód. Wraz z Drama Point, Casting’ Art i naszymi nauczycielami będziemy mogli zaproponować najszerszą w Polsce ofertę zajęć aktorskich. Nie tylko dla młodych adeptów zabiegających o indeksy szkół teatralnych czy tych, których droga nie prowadzi przez państwowe uczelnie, ale także dla doświadczonych aktorów. Interdyscyplinarny rozwój – oto, na co stawiamy. (…)”
Roma Gąsiorowska

W ofercie znajdą się warsztaty dla amatorów, ludzi z niedużym doświadczeniem oraz dla profesjonalnych aktorów. Między innymi: warsztaty przygotowujące do castingu, prowadzone przez profesjonalnych reżyserów i operatorów (Michał Rogalski, Maciej Dejczer, Radek Ładczuk, Maja Skryśkiewicz;
warsztaty z międzynarodowych technik aktorskich, w których tajniki wprowadzą: Gary Condes, Ewa Ostrowska-Kunert, Małgorzata Lipmann, Ewa Krzyżanowska-Łepecka czy Magdalena Lamparska.

Autorskie metody nauczania zaproponują wykładowcy aktoRstudio: Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski, Przemysław Bluszcz, Katarzyna Herman, Maria Seweryn, Katarzyna Zawadzka, Małgorzata Buczkowska-Szlenkier, Aleksandra Popławska, czy Piotr Głowacki.

Aktorów z każdym rokiem przybywa. Rynek filmowy i serialowy jest coraz większy, produkcje ciekawe, mnóstwo możliwości pracy za granicą. Wystarczy mieć talent i profesjonalnie się przygotować do casting , a Wasze szanse na spełnienie marzeń rosną. Dotyczy to już nie tylko aktorów po państwowych uczelniach, możliwości otwierają się również dla amatorów, czy absolwentów prywatnych kursów. Zachęceni sukcesami, jakie osiągają nasi absolwenci w zawodzie, zarówno w Polsce jak i za granicą oraz w odpowiedzi na zapytania ze strony reżyserów castingów, z którymi współpracujemy, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o warsztaty, które pozwolą Wam doskonalić swoje umiejętności .

Od stycznia ruszamy pełną parą w dwóch przestrzeniach: W-arte ul. Łowicka 56/3 oraz Casting’Art ul.Batorego 14/72.

Studium aktoRstudio