Nasza kadra

 • Paulina Fonferek

  Manager studia/ Drama Point Productions

  Aktorka teatralna i filmowa. Tancerka. Absolwentka Studium Aktorskiego im. A. Sewruka przy Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie, Lart Studio w Krakowie, dziennikarstwa na Uniwersytecie Gdańskim, pedagogiki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Współpracowała z Teatrem im. S. Jaracza w Olsztynie, Teatrem im. A. Sewruka w Elblągu, Teatrem w Oknie w Gdańsku. W latach 2011-2016 aktorka etatowa Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku. Zodiakalny Wodnik. Właścicielka miętowej Vespy. W wolnym czasie biega boso po lesie.

 • Małgorzata Lipmann

  METHOD ACTING

  Aktorka, pedagog, reżyser obsady. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie i Instytutu Lee Strasberga w Nowym Jorku. Ma na swoim koncie wiele ról teatralnych (m.in. Teatr Capitol w Warszawie, Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie ), filmowych ( m.in. „Odjazd” Magdaleny i Piotra Łazarkiewiczów, „Wyspa RO” Jana Lenicy, „Czarno to widzę” Wawrzyńca Stuoki - Gucewicza ) i telewizyjnych (m. in. „Samo życie”, „Pensjonat pod różą”, „Tango z Aniołem”, ”Wiedźmin”, „Sąsiedzi”, „Faceci do wzięcia”, „Barwy Szczęścia”, “M jak miłość”, “Na Wspólnej”). Jest Doktorem Sztuki w Dziedzinie Sztuk Teatralnych i pracuje w AT w Warszawie, Metoda, którą pracuje oparta jest na Metodzie Lee Strasberga, której uczyła się w Instytucie Lee Strasberga w Nowym Jorku pod okiem instruktorów, niejednokrotnie uczniów samego Lee Strasberga. Od 2011 roku jest organizatorką jedynych w Polsce, corocznych warsztatów - aktora i reżysera Roberta Castle- bezpośredniego ucznia Lee Strasberga.

 • Ewa Kunert

  MEISNER INTRO&ADVANCED

  Ukończyła pełen trening aktorski w technice Sanforda Meisnera w Actor’s Temple w Londynie, pod okiem Garego Condes’a. Jest jedną z nielicznych osób w Polsce sumiennie wykształconych w tej technice. Pobierała indywidualne lekcje m.in. u Toma Radcliffe, wybitnego trenera techniki, który przez lata szkolił się u samego mistrza, Sanfora Meisnera. Obroniła pracę magisterską o potrzebie wykorzystywania metod coachingowych w aktorstwie. Prowadziła zajęcia w studio Acting Coach oraz w Laboratorium Meisnera, w Warszawie. Obecnie uczy także improwizatorów w Warszawskiej Szkole Impro. Link do Fanpage'a >> Ewa Ostrowska-Kunert actress&coach

 • Ewa Krzyżanowska Łepecka

  CASTING

  Reżyser obsady z ponad 10-letnim doświadczeniem (m. in.: Londyńczycy, Popiełuszko, Linia życia, Prawo Agaty, Kochanie chyba Cię zabiłem, Bikini Blue), producent teatralny. Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomowego prawa autorskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz produkcji filmowej i telewizyjnej na Uczelni Łazarskiego. Trenerka warsztatów teatralnych i filmowych. Członkini zarządu Polskiego Ośrodka Międzynarodowego Instytutu Teatralnego /ITI/.